Wsporniki do tortów – idealny element do utrzymania tortu piętrowego

 

By ustabilizować konstrukcję tortów, użyj specjalnego wspornika. Wsporniki do tortów najczęściej używane są przy wypiekach piętrowych, takich jak torty ślubne czy okolicznościowe. Piekąc tort piętrowy, musisz mieć pewność, że jego konstrukcja będzie stabilna, że tort nie złamie się i że górne piętra nie zniszczą tego, które znajduje się najniżej.

 

W ofercie sklepu internetowego SWEETCAKE znajdują się specjalne plastikowe wsporniki w kształcie rurki, niezastąpione przy wykonywaniu właśnie tortów piętrowych. Wsporniki są łatwe do przycięcia (nożykiem lub nożyczkami), nie ma więc problemu z dopasowaniem ich wysokości do wysokości piętra wypieku.

Wsporniki do zadań specjalnych

By umocować każde piętro tortu, użyj trzech lub czterech wsporników. Przytnij je tak, by były mniej więcej o milimetr dłuższe niż wysokość każdego piętra tortu. Przycinając patyczki, zwróć uwagę na to, by były równej długości – by tort nie stał krzywo i nie osunął się pod ciężarem górnych pięter.

 

Jak używać wsporników do tortów? Po ich przycięciu należy równomiernie i delikatnie wsunąć wsporniki pod tort do samego końca, tak by opierały się na podkładzie pod tort (również dostępny w naszej ofercie) i jedynie minimalnie wystawały poza brzeg ciasta. Na tak przygotowanej konstrukcji umocuj kolejne piętro, dbając o to, by nie było widać ani podkładki ani wsporników.

 

W sklepie internetowym SWEETCAKE oferujemy zestaw wsporników do wzmacniania tortów piętrowych firmy PME. Wsporniki mają różne długości i można je przycinać na odpowiednią długość. Każdy zestaw zawiera 4 sztuki wsporników.

 

Zachęcamy Cię też do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu. Oferujmy szeroki wybór akcesoriów cukierniczych, akcesoriów do dekoracji tortów, ciast (w tym barwniki, posypki, pisaki jadalne, perłowe kuleczki, masy cukrowe, plastyczne oraz maty do mas cukrowych). U nas znajdziesz wszystko, co potrzebne do wykonania prawdziwego cukierniczego arcydzieła.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów