Kategorie

Information

Formy do pieczenia

Dodatki do ciast – formy do pieczenia

Kto powiedział, że pieczenie musi być nudne, a ciasta ciągle w tych samych, tradycyjnych kształtach? Kwadratowe torty, podłużne keksy, czy okrągłe babki to podstawa. Jednak w pieczeniu, jak i w każdej innej dziedzinie można wykazać się inwencją i kreatywnością. Tworzenie fantazyjnych wypieków wcale nie musi być trudne. Dzięki ofercie specjalnych foremek do ciasta, szybko i łatwo przygotujesz najtrudniejszy nawet kształt wypieku.

Chciałbyś podarować ukochanej osobie własnoręcznie pieczone ciasto w formie serca? Nic prostszego. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się formy do pieczenia w wielu kształtach i rozmiarach. Posiadamy także specjalne foremki silikonowe do masy cukrowej.

Czekoladowe serce na specjalne okazje

Dzięki różnorodności naszej oferty możesz zachwycić ukochaną osobę ulubionym brownie w kształcie serca. Walentynki? Urodziny? Rocznica? Świętuj tak, jak lubisz i wyznaj miłość na wiele sposobów. Dzięki foremkom do masy cukrowej ozdobisz swój wypiek w dowolnie wybrany sposób.

Jeśli jednak marzysz o innym kształcie ciasta, skorzystaj z naszej bogatej oferty aluminiowych i silikonowych form do masy cukrowej i do pieczenia.

Przywiązujemy szczególną uwagę do różnorodności w naszej ofercie. Szczególnie zależy nam na tym, aby była ona uniwersalna i każdy mógł z niej wybrać coś dla siebie. Staramy się nieustannie poszerzać asortyment naszego sklepu i wzbogacać go o nowe produkty oraz akcesoria do dekoracji ciast.

Na tej stornie mamy coś dla miłośników pieczenia z pomysłem. Silikonowe i aluminiowe formy umożliwiają przygotowanie oryginalnych wypieków na wiele okazji. Oferujemy różne rozmiary i kształty form. Od uniwersalnych kwadratowych, po bardziej finezyjne propozycje jak np. kształt dwóch połówek serca.

Oprócz silikonowych i aluminiowych form do ciasta posiadamy również formy do babeczek w kształcie serduszek oraz opaski do równomiernego pieczenia. Polecamy także akcesoria do dekoracji, wycinania ozdób z masy cukrowej oraz kolorowe barwniki i jadalne farby.