Kategorie

Information

Pudełka i opakowania na torty

Pudełka i opakowania do zadań specjalnych

Jeśli choć raz zdarzyło Ci się piec tort lub ciasto na imprezę do znajomych, wiesz jakim wyzwaniem jest bezpieczne przewiezienie wypieku na miejsce przyjęcia. Zwykłe plastikowe pudełka często się do tego nie nadają. Są za niskie, nie mają odpowiednich uchwytów lub ciasto przesuwa się w nim niebezpiecznie. Jeśli nie chcesz, by Twój wypiek uległ zniszczeniu, zastanawiasz się, w co go zapakować?

A może talerz wystarczy?

Ile razy rodzina przyjeżdżała do Ciebie z ciastem na talerzu? Całe mnóstwo prawda? A jak wyglądały dekoracje na takim cieście? Tu przyciśnięte, tam odgniecione – traciły mnóstwo na wyglądzie. Specjalne pudełko na tort jest idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz przetransportować swoje arcydzieło w inne miejsce lub zapakować je swoim gościom na wynos.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz nie tylko opakowania na torty, ale też opakowania na muffiny czy pudełko na babeczki. Dzięki tym specjalnie do tego celu zaprojektowanym opakowaniom możesz spełnić marzenie swojej pociechy i upiec do szkoły całe morze babeczek. Koledzy Twojego dziecka będą zachwycać się pięknymi dekoracjami na Twoim cieście, a Ty będziesz spokojny o to, że żadna z ozdób nie ulegnie zniszczeniu. Z całą pewnością podbijesz serca wszystkich łasuchów.

Pudełka i opakowania na tort

W naszym sklepie internetowym chcemy zapewniać szeroki i zróżnicowany asortyment. Poza całym mnóstwem ozdób oferujemy również uniwersalne pudełka na muffinki i opakowania na tort w różnych wymiarach.

Produkty te są wytrzymałe, posiadają wygodne rączki, dzięki czemu transport będzie łatwiejszy. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i ich wyjątkową funkcjonalność. Oprócz specjalnych opakowań na tort w naszym asortymencie znajdują się również pudełka na babeczki oraz akcesoria dekoracyjne i wycinarki do tortów, dzięki którym wyczarujesz na swoich wypiekach prawdziwe arcydzieła cukiernicze.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty podkładów pod tort, dostępnych w naszym sklepie.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów