Kategorie

Information

Podkłady

Podkłady pod tort – nieodzowny element każdego cukiernika

 

Jeśli choć raz próbowałeś przetransportować tort lub nawet przenieść go z formy na talerz, wiesz, jakie to trudne zadanie. Ciężkie masy tortowe sprawiają, iż bardzo łatwo o wypadek. Jeśli tort połamie się lub spadnie z formy, cała praca idzie na marne.

 

W ofercie sklepu internetowego SWEETCAKE posiadamy podkłady pod tort, które są nieodzownym elementem pracy każdego cukiernika. Dzięki nim szybko i bez obaw przetransportujesz ciasto w wybrane miejsce.

Ładne i ozdobne podkłady pod tort

Solidna podstawa każdego tortu gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo tego wypieku, ale może być jednocześnie eleganckim elementem dekoracyjnym i uzupełnieniem naszego cukierniczego arcydzieła. W naszej ofercie zapewniamy szeroki wybór podkładów pod tort. Zadbaliśmy o to, by produkty różniły się kolorami, kształtem i wielkością. Dzięki temu można dopasować idealny podkład do konkretnego tortu zarówno pod względem estetycznym jak i praktycznym. Posiadamy podkłady okrągłe, kwadratowe i prostokątne w kolorze złotym lub srebrnym. Dodatkowo możesz wybierać spośród różnej grubości podkładów (1,5 mm, 3 mm oraz 12 mm).

 

Podkłady pod tort produkowane są najczęściej z litej tektury i pokryte warstwą ochronną, która chroni karton przed wchłanianiem tłuszczu i wilgoci. Średnice i kształty podkładów dopasowane są wielkością do opakowań cukierniczych, które stanowią ich dodatkową podstawę.

 

Jeśli chodzi o grubość podkładu, najlepiej wybierz taką, która jest dopasowana do ciężaru lub rodzaju ciasta. Do ciast lżejszych wystarczy podkład o grubości 1,5 mm, do ciężkich tortów zalecamy nawet te o grubości 12 mm.

 

W ofercie naszego sklepu znajdują się również akcesoria do dekoracji wyrobów cukierniczych. Oferujemy szeroką gamę produktów: od kolorowych posypek, poprzez perełki cukiernicze, barwniki, farby, jadalne pisaki i flamastry, aż do mas cukierniczych i mat do koronek i ozdabiania boków tortów. U nas każdy znajdzie coś idealnego do udekorowania swojego wypieku. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów