Kategorie

Information

Lukier plastyczny

Lukier plastyczny – stwórz niepowtarzalny tort w stylu angielskim

 

Czy zdarzało Ci się kiedykolwiek podziwiać piękne i efektowne torty w stylu angielskim, na których równo położony lukier lśnił i przyciągał wzrok gładką powierzchnią? Delikatne ozdoby z masy cukrowej, precyzyjnie powycinane różyczki, czy malutkie kuleczki lukru sprawiały, że wyglądał on uroczo i elegancko?

Dzięki dostępnemu w sklepie internetowym lukrowi plastycznemu renomowanej marki Renshaw będziesz w stanie samodzielnie ozdobić w ten sposób swoje wypieki i olśnić gości ich eleganckim wyglądem.

 

Jakie ciasta można dekorować lukrem plastycznym?

 

Lukier plastyczny to nic innego jak cukrowa masa, która doskonale nadaje się do powlekania ciast, tortów oraz muffinek. Ta słodka cukrowa dekoracja cechuje się niezwykłą elastycznością i giętkością. Jest prosta w użyciu, przez długi czas pozostaje świeża i nie wysycha podczas dekorowania ciasta.

 

Dostępna w naszym sklepie internetowym masa plastyczna wiodącej firmy angielskiej Renshaw jest łatwa w użyciu jak modelina. Pozwala nie tylko pokrywać całą powierzchnię ciasta, ale też lepić dokładnie tak jak z plasteliny fantazyjne figurki, precyzyjne motywy kwiatowe czy inne ozdoby. Dzięki lukrowi plastycznemu dekorowanie ciasta staje się wspaniałą zabawą zarówno dla Ciebie, jak również dla najmłodszych, którzy uwielbiają pomagać w kuchni.

 

Jak używać lukru plastycznego?

 

Cukrowa masa plastyczna jest bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy energicznie rozgnieść ją w rękach, rozwałkować jak zwykłe ciasto na pożądaną grubość (nie może być za cienka – około 4-5 mm), a następnie przenieść ją na ciasto i za pomocą specjalnej szpatułki docisnąć do jego powierzchni.

 

Niewykorzystaną porcję lukru możesz spokojnie przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Musisz tylko pamiętać o tym, by zawinąć ją w folię spożywczą, by nie wyschła.

  

W sklepie internetowym SWEETCAKE posiadamy szeroki wybór kolorów lukru plastycznego. Dzięki temu możesz stworzyć ciasto w dokładnie takim kolorze, jaki sobie zaplanowałeś.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów