Kategorie

Information

Brokaty jadalne

Jak urozmaicić wygląd ciasta?

Masz wrażenie, że do Twojej kuchni wkradła się nuda? Ciasto niby bardzo smaczne, ale jednak efekt wizualny nie zwala z nóg? Marzysz o dekoracjach jak z wystaw cukierniczych lub blasku ciasta, które olśni każdego? Mamy na to sposób. Sprawdź naszą ofertę akcesoriów do ozdoby ciast i tortów, a także specjalny dział poświęcony barwnikom spożywczym i jadalnym farbom.

Przedstawiamy pomocnika do zadań specjalnych – brokat spożywczy! Czym jest brokat spożywczy? Jest to specjalny brokat, nanoszony na wypiek za pomocą pędzelka, nadający ciastu magicznego blasku i efektu glamour.

Brokat spożywczy – dodaj swojemu ciastu odrobinę połysku

Stosowane od wielu lat barwniki spożywcze nadają ciastom niepowtarzalnego wyglądu. Barwniki można nanosić na wierzch ciasta za pomocą pędzelka. Nadają się do pokrycia każdej masy, niezależnie od tego, czy twój tort ozdobiony jest lukrem plastycznym, marcepanem czy też czekoladą.

 

Przedstawiamy całkowitą nowość w sklepie internetowym SWEETCAKE:

 

Brokat jadalny firmy SUGARFLAIR COLORUS – dostępny w wielu różnych kolorach i odcieniach.

 

Pięknie mieniący się produkt może być używany jako brokat naniesiony za pomocą pędzelka na suchą powierzchnię. Nie jest to jednak jedyna opcja jego użycia. Brokat może bowiem służyć jako farbka, jeśli rozpuścimy go w alkoholu.

Łącząc brokat z innymi kolorami otrzymamy pięknie mieniące się kolory o różnym połysku.

 

Skład produktu: krzemian glinu potasu (E555), kolor: E124, E171, E102.

Opakowanie zawiera 2 g produktu.

 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór akcesoriów i ozdób do wypieku ciast oraz tortów. Szczególnie zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą wycinarek, akcesoriów do dekoracji z masy cukierniczej lub marcepanowej, a także naturalnych, jadalnych barwników i farb do ciast. Jeśli natomiast szukasz fantazyjnych foremek do różnego rodzaju ciast, zapraszamy do odwiedzenia działu formy do ciasta. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.